Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

FOTO/ “Ju urojmë të kaloni një fundjavë të mirë, sikurse ne”,  Hoti si rrallëherë prezanton dy çunat dhe bashkëshorten në publik

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka publikuar si rrallëherë një foto me familjen e tij, teksa është duke kaluar një moment të këndshëm familjar gjatë kësaj të diele. Siç shihet dhe nga fotua e publikuar prej kryeministrit në rrjetin social Facebook, familja Hoti ka zgjedhur natyrën për të kaluar disa orë relaksuese.

Pas takimit Kososvë-Serbi të mbajtur në  Ëashington si dhe një serë takimesh negociuese në Bruksel, Hoti ka zgjedhur të qetësohet me dy djemtë e tij dhe bashkëshorten në një zonë pyjore në Kosovë.

“Ju urojmë të kaloni një fundjavë të mirë, sikurse ne”.- shkruan Hoti në mbishkrimin e fotos.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *