Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ju duket seksi Olta Gixhari? Nuk keni parë ende mamanë e saj (FOTO)

Ajo dallohet për bukurinë e saj dhe njihet si një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar.

Olta Gixhari ka tërhequr gjithmonë vëmendje me postimet e saj.

Por jetën e saj personale është munduar ta mbajë sa më private të jetë e mundur.

Sot aktorja ka postuar një nga fotot e rralla me familjen, konkretisht me nënën e saj.

Dhe mamaja e Oltës është me të vërtetë një zonjë tërheqëse.

Epo nga diku do e ketë marrë bukurinë aktorja.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *