AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Jozefina Topalli bëhet gjyshe, Megi sjell në jetë fëmijën e saj

Vajza e Jozefina Topallit, Megi është bërë nënë për herë të parë sot.

Mësohet se Megi ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme, por ende nuk dihen detaje nëse është djalë apo vajzë.

Disa ditë më herët u publikuan foto të Megit me partnerin e saj, por që ende ka preferuar ta mbajë lajmin për vete. Ajo që dihet është se tashmë ata të dy jetojnë në kryeqytet.

Kujtojmë se i dashuri i Megit Angjelin Serreqi është po ashtu nga Shkodra, dhe ka jetuar për disa vite në Itali, ndërsa tashmë është kthyer në atdhe dhe punon në profesionin e IT-së.

 

 

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *