Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Jonida Maliqi feston ditëlindjen, ja kush e urojnë të parët

Jonida Maliqi një nga këngëtaret më të njohura në Shqipëri feston sot 36-vjetorin e lindjes.

Ajo ka marrë urime të shumta nga njerëz të afërt por dhe fansa të saj. Ajo ka publikuar në Insta story që në mesnatë mesazhet më të dashura për të.

Në muajin maj Jonida do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën “Ktheju Tokës”.

 

 

 

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *