Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Jo vetëm Leonardo Di Caprio, kush është aktori i radhës që bën thirrje për mbrojtjen e Vjosës

Aktori Edward Norton ka bërë thirrje në Twitter këtë të hënë për mbrojtjen e Lumit Vjosa, një çështje që ka marrë shumë vëmendje së fundmi në Shqipëri dhe jo vetëm.

Aktori i famshëm i Hollywood, Leonardo Di Caprio ishte ai që e bëri të famshme këtë çështje, duke bërë disa herë thirrje për shpalljen Park Kombëtar të Lumit Vjosë dhe mbrojtjes nga ndërtimi i digave.

Lumi Vjosa rrjedh i paprekur nga burimi në det dhe grupet e komunitetit lokal në Shqipëri po bëjnë thirrje që ai të mbrohet përmes krijimit të një parku të ri kombëtar. Tregoni mbështetjen tuaj, ndani filmin e Patagonia me VjosaNationalParkNow”, ka shkruar Norton.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.