Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Jennifer Aniston hap për herë të parë Instagram, numër rekord ndjekësish. Fotoja që hodhi cmendi internetin!

Jennifer Aniston e ka treguar shumë qartë se i pëlqen shumë privatësia, e kjo mund të ketë qenë një nga arsyet që për një kohë shumë të gjatë, i rezistoi rrjeteve sociale.

Por së fundi, edhe aktorja e famshme hollivudiane u dorëzua, dhe hapi një profil në Instagram. Fotoja e parë që ajo postoi ishte mjaft e vecantë: Jennifer publikoi një selfie me miqtë e serialit të famshëm “ Friends“ , dhe rrjeti u cmend nga klikimet!

Në më pak se 24 orë aktoren e ndjekin tashmë më shumë se 6 milionë njerëz në Instagram, duke thyer çdo rekord të mundshëm.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *