Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Jemi një shoqëri paragjykuese, por unë vazhdoj bëj para”, Einxhel Shkira flet për fotot provokuese

Einxhel Shkira është një nga modelet që shpesh herë komentohet për fotot provokuese në rrjetet sociale. Edhe pse është ndjerë e paragjykuar ajo tregon se tashmë kjo është një punë për të dhe fiton para prej saj.

E ftuar në emisionin “Rudina”,  modelja ka folur më shumë rreth kësaj teme ku është shprehur:

“Nuk e di sa provokuese mund të quhen, sepse nuk mund të dalësh ndryshe kur bën poza me rroba banjo për shembull.  Kështu që mund të quhen provokuese. Unë jam pak natyrë që nuk di të bëjë shumë pozam por nuk e konsideroj negative që dikush bën foto provokuese.

Mua përshembull mua më ka dëmtuar kjo gjë sepse njerëzit nuk e dinë që përtej asaj vajzës që shohin në instagram fshihet një person i brishtë, i ndjeshëm.

Ne jemi një shoqëri paragjykuese, por mua nuk më prish punë. Nuk më ka prish ndonjëherë sepse mua më vlerësojnë ata që më njohin nga afër. Unë vazhdoj të bëj para nga Instagrami. Nga instagrami fitohet dhe fitohet goxha.”

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *