Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetShowBizTe Gjitha

“Jam nuse me 2 dhëndurë”, nesër dasma e Fiori Dardhës, ja si duket nuse (VIDEO)

Ditën e nesërme, në 5­ vjetorin e të birit, gazetarja dhe moderatorja e “Boom”, Fiori Dardha do të zyrtarizojë në martesë lidhjen e gjatë të dashurisë.

Ashtu siç duken edhe në këtë video Fiori Dardha duket një nuse e mrekullueshme dhe për të dita e nesërme do të jetë  një ditë e paharruar dhe me momente speciale.

“Ne të tre! Jam nuse me 2 dhëndurë”, shkruan Fiori teksa në video shfaqet edhe bashkëshorti i saj, regjizori Donard Hasani me djalin, Abel. Një klip mbreslënës, me pamje domethënëse, ku “qershia mbi tortë” është djali i tyre Abel.

Gjithçka e kuruar në detaje, nën fustanin e bardhë, mes ngjyrash dhe që sytë që i shkëlqejnë Fiori Dardha duket mjaft e lumtur.  (J.V/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *