AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Jam e lodhur, por zemra ime është plot”, Bebe Rexha largohet nga Shqipëria

Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, erdhi në Shqipëri për të parë nga afër pasojat e shkaktuara nga tërmeti i 26 Nëntorit dhe për të ofruar ndihmën e saj personalisht. Bebe do të ndërtojë dy shtëpi për dy familje, një në Bubq dhe tjetra në Ishëm.\

Së fundmi, këngëtarja ka udhëtuar sërish për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka publikuar në Instastory një foto në avion ku tregon se është larguar nga Shqipëria. “Duke u kthyer në Shtetet e Bashkuara. Jam e lodhur por zemra ime është plot. Ndalesa e radhës për koncert është Chicago”, ka shkruar Bebe.

BILD publikoi një shkrim ku aludohej se PD ka lobuar me qindra mijë dollarë kundër integrimit të Shqipërisë dhe pa mbushur 24 orë e fshiu nga serverët e saj:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *