Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


PolitikëTe FunditTe Gjitha

“Ja si tjetërsohet vota” Mesila Doda denoncon tjetër rast nga zgjedhjet e 25 qershorit (VIDEO)

Deputetja Mesila Doda, ka publikuar në profiling e saj një  video  ku pretendohet se janë tjetërsuar votat. Në videon e publikuar shihet se si një numërues plotëson me stilolaps fletën e votimit.

Krahas videos “Ja si tjetërsohet vota… Shqipëria qe duam…”- shkruan Mesila Doda

Ndërkohë që dhe me herët Deputetja  e PDIU ka denoncuar me video votat që sipas saj i janë vjedhur PDIU në qarkun Tiranë, ku Shpëtim Idrizi nuk arriti të marrë mandatin e deputetit. PDIU pretendon se asaj i mungojnë të paktën 66 vota në disa kuti votimi në Qarkun e Tiranës.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi ditën e sotme hapjen e 72 kutive të cilat do rinumërohen nesër ne orën 10:00. (S.SH/Shuplaka)

 

Ja si tjetersohet vota…Shqiperia qe duam…

Posted by Mesila Doda on Wednesday, July 12, 2017

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *