Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Ja si e “mbështet” Ramën Europa/ Plas rrjeti me pamje të “Juncker, the drunker” (film)

Presidenti i KE-së, Jean- Claude Juncker në një deklarate të përbashkët me kryeministrin shqiptar Edi Rama tha se zgjedhjet duhet të mbahen, pasi presidenti Meta ç’dekretoi pa afat zgjedhjet e 30 qershorit.

Fill pas kësaj deklarate, kanë plasur në rrjete sociale memet dhe videot për “Junker, the drunker”.

Nuk besojmë që kryeministri ynë ta marrë seriozisht mbështetjen e Europës në këtë rast pasi nuk i dihet në çfarë efekti të ketë qenë presidenti i KE-së. Dyshojmë dhe për atë të kryeministrit Rama…

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close