Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaTe Gjitha

Ivanka Trump edhe më pranë të atit, punonjëse në Shtëpinë e Bardhë

Që prej marrjes së pushtetit nga Donald Trump vajza e tij ka qenë një nga mbështetëset kryesore dhe njerëzit më të afërt të tij. Për të qenë më afër të atit madje ajo bleu dhe një shtëpi të re ku u shpërngul drejt Washingtonit.

Tashmë ajo pasi ka dëgjuar zërat kritikues, ka vendosur të bëhet punonjëse qeveritare në ditët e ardhshme, ka bërë të ditur një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë për CNN.

Vajza e madhe e Presidentit Donald Trump do të jetë punonjëse pa pagesë në sektorin ekzekutiv të Shtëpisë së Bardhë.

“I kam dëgjuar shqetësimet që kanë disa për rolin tim këshillues për presidentin në kapacitetin personal, ndonëse duke respektuar vullnetarisht rregullat e etikës”, ka thënë Ivanka Trump nëpërmjet një komunikate. (E.K/SHUPLAKA)

Ivanka Trump dhe Donald Trump
Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.