Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Iu shk*rdhej tanë robt e shpisë”, ‘rrëshket’ burri i zv.ministres: Kujdes ju uthullirat brenda PS-së

Aurel Voda, bashkëshorti i zv/ministres së Brendshme, Rovena Voda ka lëshuar sërish gojën me deklarata ‘bombastike’ dhe aspak etike në rrjetet sociale ndërsa tregon mes së gjithash edhe një detaj personal nga jeta e tij.

Voda ka drejtuar fyerjet nga më të rëndat në drejtim të mediave dhe gazetarëve teksa përdor një fjalor tepër përtej çdo imagjinate për një person që ka njohje publike për shkak edhe të bashkëshortes.

“Ka katër ditë, që qelbanikër të ndryshëm më kanë prishur gjakun. Në 1991 një grup shokësh, në varrezat e vjetra katolike të Shkodrës vendosëm te pagëzoheshim katolikë. Te Dom Zefi, një nga njerëzit më të leçitur të qytetit. Atëherë nuk e besoja se qelbanikër nga të gjitha katakombet mendonin se ishin gazetare. Po iu them se iu shkerdhej tanë ropt e shpisë pik. alëve, pik comëve, dhe pikë si ta duan. Ato gratë dhe motrat ku ti keni”, shkruan Aurel Voda në rrejtet sociale.

Ndërsa në një tjetër status ka një mesazh për “uthullirat brenda PS-së”  të cilëve u kërkon të bëjnë kujdes se do ua ulë acididetin deri në detaj.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *