Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Iu gjet kokainë në banesë, babai i Bledar Toçit: Drogën e solla unë sepse e përdor për qetësues

Eshtë dhënë para pak minutash masa e sigurisë “Arrest me burg” për vëllain e Bledar Toçit, Bernard Toçin.

Gjykata e Kavajës la në burg vëllain e Bledar Toçit për shpërndarje të lëndëve narkotike.

Bernard Toçit iu gjet në banesë 7 doza kokainë. Mësohet se Bernard Toçi ka qenë e proceduar edhe më parë.

Në seancë, avokati i Toçit, ka paraqitur si provë në gjykatë deklaratën e të atit. I ati i Bernardit ka pohuar se lënda është sjellë nga ai në banesë e jo nga Bernardi. I ati i Bernardit ka pohuar se e përdorë kokainën si efekt qetësuas pasi është i sëmurë.

Avokati i Toçit shprehet se arrestimi i tij është i paligjshëm dhe se ai nuk lidhje me ngjarjen.

Ndërsa Bernard Toçi nuk ka pranuar të flas asnjë fjalë, duke deklaruar që ia lë në dorë avokatit mbrojtjen.

Gjykata nuk e ka pranuar deklaratën e të atit dhe nuk e njeh si provë

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

A mendoni se duhet të hapen shkollat në 14 shtator sipas udhëzimeve të Ministrisë së Shëndetësisë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *