Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

Publikohen shifrat e fundit në Itali, në 24 orët e fundit janë shënuar 262 víktima nga kòronavirusi

Në Itali vijon të luhatet sërish kurba pándemike e shkaktuar nga Còvid-19.

Autoritetet e vendit fqinj bëjnë me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 262 víktima, duke e çuar në 31.368 numrin e përgjithshëm të jetëve të humbura.

Ndërkohë nga na tjetër janë rritur edhe infektimet .ku gjjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 992 raste të reja me còvid-19, 104 ose më shumë se dje.

Itali ka filluar rihapjen e vendit me datë 4 maj dhe shumë spitale në rajonin e Lombardisë që shërbenin për Còvid-19 janë mbyllur.

 

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close