Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Ishte korrur dhe tharë gati për t’u transportuar, kapet sasi e madhe lëndësh narkotike në Peqin

Një sasi e madhe drogë është sekuestruar mbrëmjen e sotme në fshatin Progër.

Policia gjatë një operacioni antidrogë ka sekuestruar 200 kg kanabis, e cila ishte e korrur e tharë dhe gati për tu transportuar.

Sasi e kanabisit ëhstë sekuestruar dhe dërguar në komisariatin e Peqinit, ndërkohë që për këtë ngajrje është arrestuar një person, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *