Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ishte i parkuar pranë banesës, shkrumbohet nga flakët mjeti në Vlorë (Video)

Një automjet tip Opel është përfshirë nga flakët në lagjen Partizani të Vlorës. Ka qenë pronari i mjetit ai që ka vënë re flakët e zjarrit në makinë dhe menjëherë ka njoftuar ekipin e zjarrfikësve.

Nuk dihet ende nëse ngjarja është aksidentale apo e qëllimshme, ndërkohë që vijon puna për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë: Sot, rreth orës 09:30, në lagjen “Partizani”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet tip “Opel” i parkuar, në pronësi të shtetasit R. D.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

(E.K/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.