Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dëborë në zonat e thella në Kukës, rrugët të qarkullushme

Situata e krijuar nga reshjet e dëborës ka krijuar mjaft vështirësi në qarkun e Kukësit, ku situata paraqitet problematike sidomos në zonën e Shishtavecit.

Megjithatë aksi kryesor rrugor Kukës -Shishtavec e cila është e vetmja arterie që lidh 18 fshatra përreth  rruga është hapur.

Bashkia Kukës dhe firmat Kontraktore po punojnë me të gjitha kapacitetet që banorët e zonave të qarkullojnë pa probleme në këto ditë festash.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.