Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ishin bashkëautorë, por Blendi Salaj i zbulon të metën Luana Vjollcës

Programi “Pa limit”, u pasua nga emisioni “Shiko kush luan”, i cili kishte si bashkëautorë Blendi Salajn dhe Luana Vjollcën.

Në një intërvistë për “Lart e poshtë”, Blendi i ka zbuluar moderatores të metën e saj, që ai do të dëshironte ta ndryshonte.

“Çfarë do t’i riparoja unë Luanës është orari. Ndërsa gjërat e mira janë energjia dhe ambicia e jashtëzakonshme. Do më të mirën për programin, për veten, për atë që ajo bën dhe kjo e ndihmon, pasi synon lart dhe jo në nivel mesatar apo të ulët,”- është shprehur Blendi.

Programi ka përfudnuar tashmë prej javësh, dhe dy autorët njihen për një marrëdhënie shumë të mirë dhe bashkëpunuese me njëri-tjetrin.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *