Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Ish-Presidenti Klinton ‘lë nam’ gjatë inagurimit të Biden, fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit

Ish Presidenti amerikan, Bill Clinton, nuk mund t’i mbante sytë hapur gjatë përurimit të Joe Biden në Capitol dhe fotot e tij bënë xhiron në internet.

Sytë e tij u mbyllën ndërsa Biden mbajti fjalimin e tij të parë presidencial, pasi u betua 10 minuta përpara afatit.

Momenti u kap nga qindra kamera të lajmeve të pranishëm dhe shikuesit nxituan për të bërë shaka në rrjetet sociale.

Clinton, 74-vjeç, ishte ulur pranë gruas Hillary dhe prapa ish Zëvendës Presidentit Mike Pence, të gjithë dëgjonin me vëmendje ndërsa Presidenti Biden fliste.

Që nga largimi nga detyra, Clinton ka marrë pjesë në gjashtë inaugurime, përfshirë George Ë. Bush, i cili e mori presidencën në vitin 2001.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *