Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ish-nusja e Jozefina Topallit thyen rrjetin, ekspozon format bombastike

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, po vazhdon ende duke shijuar pushimet në këtë muaj gusht.

Murati, gjendet sërish pranë detit, madje në një foto të postuar ditën e sotme në “Instagram”, gjendet me bikini të kuqe, mbi një varkë, e shtrirë dhe me një kapele marinari në kokë.

Eva Murati

Me një buzëqeshje në fytyrë, ajo shkruan krah fotos se gjendet ende me pushime, dhe duket se po i shijon tej mase.

eva murati

Kujtojmë se Eva Murati është përfolur se ka qenë në një lidhje me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, ndërkohë që prej një viti është përfolur se janë ndarë.

eva muratii

eva murati

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *