Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ish-moderatorja nuk ‘zhgënjen’ kritikët, zv.ministrja e arsimit shpik një fjalë të urtë (Mos e humbisni videon)

Duket se politika nuk është arma e fortë e Lorena Haxhiut, e cila la pak kohë më parë ekanin, për të qenë pjesë e ministrisë së Arsimit.

Haxhiut iu besua posti i zëvendësministres nga Besa Shahini, vendim që nuk u prit dhe aq mirë në publik, pasi thuhej se ajo nuk kishte eksperiencën e duhur për të marrë këtë post. (lexo edhe ketu) 

Dhe duket se zëvendësministrja nuk i ka zhgënjyer ‘’kritikët” pasi në një takim në kuadër të Panairit të Punës që ka pasur së fundi ajo ka ‘’shpikur” dhe një fjalë të urtë të re.

‘’Çdo të korrni do të mbillni”, u shpreh zëvendësministrja, në një lapsus që me siguri do të ketë shkaktuar mjaft të qeshura te të pranishmit.

Për më shumë shihni dhe videon:

(E.K/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *