AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Ish-ministrja e Ramës s’e duron dot Rudina Hajdarin, ja çfarë thotë nëpër buzë (Mos e humbisni videon)

Në një kohë kur Rudina Hajdari, e vetëshpallur si liderja e opozitës së re ishte duke folur në Kuvend, brenda sallës duket se ka pasur irritim të madh.

E folura e saj, jo shumë korrekte në shqip, duket se ka acaruar dhe ish-ministren e Arsimit Lindita Nikolla, e cila njihet si një politikane e qetë.

Teksa Hajdari ka qenë duke folur në foltore, kamerat kanë fokusuar Nikollën, e cila duket se nga leximi i buzëve i thotë koleges Milva Ekonomi: Kjo është fare!

Jo pak herë Rudina Hajdari është bërë objekt i talljeve në rrjet, për shkak se fjalitë e saj e hum=basin hera herës logjikën, madje është aluduar se në një emission televiziv ajo ka shkuar në gjendje të dehur.

(E.K/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *