Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Ish-kryeministri shqiptar bëhet gjysh, vjen në jetë nipi i tij i parë

Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa është bërë gjysh.

Sipas informacioneve, Edita dhe djali i Mustafës, Besniku janë bërë për herë të parë prindër të një djali, të cilin e kanë quajtur Alpi.

Çifti Mustafa u martuan vitin e kaluar në një ceremoni madhështore.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *