AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Ish i dashuri e shpërfytyroi dhe e la të verbër, partneri i ri bën gjestin prekës për modelen

Dashuria e vërtetë shkon përtej asaj ç’ka shihet në pamje të parë. Këtë gjë na dëshmon historia e re e dashurisë së ish-finalistes në Miss Italia, që u shpërfytyrua me acid nga ish i dashuri.

Gessica Notaro, e cila aktualisht gëzon një pamje të rregullt, është e detyruar që syrin e dëmtuar keqaz ta mbajë të mbuluar. Dhe partneri i saj Marco, si për të treguar se kjo gjë nuk e shqetëson aspak, ka vendosur në njërin sy një mbulesë të ngjashme.

“Dashuria është gjithashtu të mësosh sesi të vendosesh në këpucët e tjetrit”-ka shkruar Notaro krahas fotos së publikuar në “Instagram”, ku shihen të dy bashkë.

Risjellim në vëmendje se ish i dashuri i saj Edison Tavares është burgosur për 15 vjet nga një gjykatë apeli në Bolonjë.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *