Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Ish-deputeti flet hapur: Kam provuar hashash dhe jam ndaluar nga policia (VIDEO)

Ish-deputeti Ervin Salianji ditën e sotme ishte i ftuar në emisionin “E Diell”. Salianji u bë pjesë e rubrikës së hetuesve dhe nuk u shpëtoi dot pyetjeve provokuese nga vajzat dhe gazetari Ervin Kurti

Ish-deputeti u pyet se cila nga vajzat e showbiz-it ia heq mendjen dhe ai  tha: “Më ka ikur njëherë mendja, nuk besoj se ik më”!

Kur u pyet se kush është emri i të dashurës aktuale, ai hezitoi ta tregojë duke u shprehur se hetuesit duhet ta zbulojnë këtë detaj.

Ndërsa i pyetur nëse ka konsumuar ndonjëherë hashash, ish-deputeti i PD-së tha se ka ngrënë çokollata me këtë përbërje në Amsterdam, por që kjo gjë nuk i ka dhënë lumturi.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.