Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


SportTe FunditTe Gjitha

Inter dhe Milan e nisin mbarë, fituan me rezutat bindës

Inter dhe Milan arritën të fitonin me të njëjtin rezultat si Juventusi në takimin me Kaljarin të shtunën.

Skuadrat milaneze triumfuan 3 – 0  respektivisht me Fiorentinën dhe Krotonen dhe pati sukes. 

Triumfoi edhe Roma 1 – 0 në fushën e Atalantës, ndërsa Lacio barazoi pa gola me Spalin i ngjitur këtë sezon në Serinë A. Ndeshjet e luajtura të dielën i dhanë fund javës së parë të kampionatit italian.

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.