Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Intelektualët dhe palaçot e tavolinës më kanë lënë ende single!” habit moderatorja

Einxhel Shkira dhe Argjira Spanca ishin të ftuara pasditen e sotme në studion e ‘Ftesë në 5’ me Bieta Sulon, për të treguar përditshmërinë e tyre si mikesha të ngushta dhe së fundmi bashkë prezantuese të rubrikës së re në “E Diell”.

Vajzat treguan se me kalimin e kohës marrëdhënia e tyre është bërë edhe më e ngushtë, pasi janë pjesë e pandarë e përditshmërisë së njëra-tjetrës dhe ndajnë çdo sekret bashkë.

Sa i përket anës sentimentale, si Einxhel dhe Argjira këmbëngulën se janë ende “single”, edhe pse e kishin shumë të qartë se me cilët lloj meshkujsh nuk duhet të krijojnë lidhje.

Thënë këtë, Einxhel zbuloi se nuk i pëlqen aspak meshkujt që bëjnë rolin e intelektualëve, por Argjira nga ana tjetër tregoi se as “humoristët” nuk janë të duhurit për Einxhel.

“Të ketë sens humori është tjetër gjë, por të bëjë si karagjoz e të jetë palaço i tavolinës, jo s’më pëlqen”, përfundoi Einxhel.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *