Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

I veshur sportiv dhe me ngjyrat e natyrës, Meta zbulon se ku po e kalon fundjavën (FOTO)

Presidenti Ilir Meta, ka zgjedhur që këtë fundjavë të dalë nga qyteti i Tiranës në një fshat të saj. Ai ka zgjedhur që këtë të shtunë ta kalojë në fshatin, Vishnje ndërsa ka publikuar në rrjetet sociale nëjë foto ku duket i veshur sportiv dhe i kombinuar me ngjyrën e natyrës.

“Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim”, shkruan Meta krahas fotos.

Së fundmi daljet e Presidentit fundjava në zonat rurale dhe promovimi i tyre kanë qenë të shpeshta.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *