Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


Sport

Ilda Bejleri seksi me të zeza (FOTO)

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret më seksi në Shqipëri. Gazetarja e “SuperSport” nuk heziton të postojë foto të shumta në profilin e saj në “Instagram” ku shfaqet mjaft provokuese por dhe e ëmbël.

30-vjeçarja së fundmi ka publikuar dy foto ku duket mjaft sensuale me një fustan lëkure të zi që tregon  gjoksin dhe format trupore seksi.

Ilda, padyshim që përveçse një vazjë e talentuar në profesionin e saj është dhe tejet tërheqëse dhe e dashur me fansat  që e komentojnë në rrjetet sociale.

 

ilda-bejleri ilda

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *