Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

‘Ik se po të vrás dhe ty’, zbardhet dinamika e vrásjes së biznesmenit në Himarë. Autori kërcënoi dhe pastruesen e marketit

Policia ka zbardhur të gjithë dinamikën e vrásjes së sotme të biznesmenit Niko Goro në Himarë.

Mësohet se autori tashmë i arrestuar, Kliti Leka e ka ndjekur viktimën e tij me një mjet të marrë me qira dhe ka ruajtur momentin kur ai ka ndaluar në marketin e së motrës së tij.

Sapo Goro ka dalë jashtë ai ka qëlluar disa plumba mbi të duke e lënë të vdekur. deri më tani bëhet me dije se një plumb në kokë i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme biznesmenit himariot.

Sipas dëshmitarëve okularë, sapo janë dëgjuar krismat e para ka dalë jashtë pastruesja e biznesit e cila ka bërtitur. Sipas raportimeve thuhet se Leka i është drejtuar asaj me shprehjen: “Mbylle gojën se do vritesh edhe ti”!

Në market ka qenë dhe e motra e Goros e cila ka dalë menjëherë jashtë duke vënë kujën pasi ka parë të vëllanë e shtrirë të pajetë në tokë.

Autori është larguar menjëherë nga vendngjarja për tu arrestuar jo shumë më pas. Policia ka gjetur dhe armën e krimit, ndërsa Leka ka pohuar se donte ta trembte jo ta vriste pasi i kishte një shumë të madhe parash borxh.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.