Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Idrizi: Mandati në Tiranë i sigurtë, nuk kemi rënë nën 3 përqind

Kryetari i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi ka reaguar pas të dhënëve të fundit sipas të cilave PDIU  e ka humbur mandatin në Tiranë.

Ai ka deklaruar se mandate i PDIU në Tiranë është i sigurtë dhe se për asnjë moment nuk ka rënë nën 3 përqind

“PDIU e ka mandatin në Tiranë… për asnjë rast nuk ka rënë pragu nën 3 përqind”, shkruan Idrizi.

Në Tiranë po zhvillohet një garë e ashpër mes PS dhe PDIU për një mandate. Për momentin sipas të dhënave PS ka marrë mandatin e 18, duke i hequr mandatin PDIU-së. (B.H/Shuplaka)

 

 

 

 

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.