Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ia ”shtrojnë” me brioshë që në pikë të mëngjesit, Xhemi jep lajmin që do ‘sho.kojë’ fansat e saj

Prej kohësh është përfolur se Xhemi Shehu është larguar nga “Portokallia” dhe kështu këtë sezon nuk do e shohim në ekran. Lajmin e konfirmoi pak kohë më parë vetë Xhemi, e cila e pyetur nga fansat iu përgjigj me “Po”, pyetjes nëse vërtet është larguar.

Por më pas Xhemi u pa sërish në zyrat e Top Channel ç’ka tregoi se lajmi i largimit mund të mos ishte i vërtetë. Këtë herë dyshimet kanë nisur sërish pas deklaratës së fundit të Arbanës. Mikeshat janë takuar këtë mëngjes dhe Arbana i kishte sjellë Xhemit 3 briosh me vete.

Moderatorja bën shaka duke thënë se me këtë mëngjes të bollshëm nuk janë për ekran këtë vit ndërsa Xhemi ka bërë një deklaratë të dyshimtë.

Arbana: Duket dmth nga mëngjesi që këtë vit, këtë sezon, nuk jemi për televizion!

Xhemi: Këtë sezon? Unë s’jam për gjithë jetën, po ti thuaj!

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *