Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘I zhdukur’ prej shumë kohësh, zbulohet më në fund vendndodhja e Flori Mumajesit

U bë kohë që kantautori i njohur, Flori Mumajesi, i ka munguar jetës publike. Ai nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor dhe në rrjetet sociale është treguar krejtësisht pasiv. Postimi i tij më i fundit është bërë që me datë 8 prill.

Ditën e djeshme Flori kishte ditëlindjen dhe mbushi 37 vjeç. Ai mori urime të shumta në këtë ditë kaq të veçantë dhe fansat po prisnin që më në fund të reagonte. Mirëpo as në ditën e ditëlindjes Flori nuk solli asnjë postim të ri dhe nuk u bë aktiv.

Pas kontaktimit me miq të afërt të Florit, është bërë e ditur që ai momentalisht ndodhet në Novergji.

Arsyeja e këtij udhëtimi është shumë private dhe nuk lidhet me anën profesionale.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.