FlashSportTe FunditTe Gjitha

I zë vendin Susos, ky është talenti shqiptar që po kërkon Milan

Mos e beso po deshe! Milani kërkon sulmuesin e Werder Bremenit, Milot Rashica. Një lajm i bujshëm që vjen nga Gjermania, aty ku Kicker shkruan se për shqiptarin interesohet as më shumë e as më pak, por vetë klubi gjigant i Italisë.

Rashica ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve, pasi po kalon një formë fantastike. Ai ka shënuar 6 gola në 8 ndeshje në këtë sezon dhe vlera e tij ka shkuar nga 15-20 milionë euro. Milani është i zhgënjyer nga paraqitjet e Susos dhe shqiptari mund të jetë personi ideal për të marrë vendin e tij.

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *