AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

I vodhi varësen në qafe shokut dhe e goditi me mjete të forta, ekstradohet nga Hungaria 42-vjeçari

Ekstradohet nga Hungaria Renato Mneri.

Interpol Tirana në bashkëpunim me autoritetet ligjzbatuese hungareze kryejnë ekstradimin e një 42 vjecari i cili është dënuar për vjedhje në vitin 2015, pasi gjatë një konflikti me shokun e tij në zonën e kinostudios në Tiranë i ka vjedhur varësen nga qafa duke e lënë të plagosur me mjete të forta.

Prej 3 vitesh jetonte në Berlin, teksa ka tentuar të kthehej në Shqipëri është arrestuar nga autoritetet hungareze, ku dhe është ekstraduar diten e sotme drejt vendit tonë.

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *