Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

I vendos mbiemrin e saj, Anila Basha reagon për herë të parë pasi u bë nënë

Gazetarja e njohur Anila Basha është bërë sot nënë për herë të parë.

Anila ka vendosur ta quajë djalin Aris, në nderim të kujtimit të babait të saj, Aristotel që ndërroi jetë 2 vite më parë, dhe me të cilin gazetarja ishte mjaft e lidhur.

Në një postim në rrjetet sociale, gazetarja ka shkruar edhe për emocionet e ardhjes në jetë të djalit të saj.

“Aristotel Basha erdhi ne jete ne oren 11.37 te dites se sotme. Im bir erdhi ne ket jete ne kohe koronavirusi, po do kemi cte tregojme. Un dhe Aris jemi shume mire dhe falenderojme doktor Eltonin qe nuk la jave pa na ndenjur nga pas per te shkuar gjithcka mire. Aris, Ilda, dr.Gilberta, Besi, per 9 muajt qe kaluam ketu; po ne te dy kerkojme falje per gjithe kokecarjet e krijuara ne familje ne keto 9 muaj tekanjoze. Shpresojme shume qe kjo situata e coronavirusit te perfundoje shpejt, qe te shijojme pranveren. Ju duam shume ❤❤❤”- shkruan Anila.

 

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *