Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaPolitikëTe FunditTe Gjitha

“I ujit Prindoni se unë…”, gruaja i dhuron lule Presidentes së re të Kosovës. Kujdesi për të i ngarkohet burrit

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, pas homazheve të varri i Rugovës ka marrë lule nga një zonjë e cila kishte ardhur nga Norvegjia.

Në një bisedë të shkurtër me të qeshura, Osmani i ka lënë porosi bashkëshortit të saj, Prindon Sadriut që të kujdeset për lulet duke i ujitur, duke qenë se vetë ajo është alergjike nga lulet.

Në të vërtetë, ishte vetë Prindoni i cili e pyet zonjën që dhuroi lule nëse duhet t’i ujisë shpesh, dhe pasi merr nuk merr përgjigje, presidentja i drejtohet bashkëshortit me fjalët se “I ujit ti Prindon” dhe ai ia kthen se “Prandaj po e pyes”.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.