Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

I tha se ndjekin vetëm për hiret, Luana i përgjigjet Mirës: Jam më e kërkuara (FOTO)

Gazetarja Mira Kazhani teksa ishte e ftuar në emisionin “Top Shoë Magazine” në një bisedë për zhveshjen e femrave në ekran, ajo mori si shembull Luana Vjollcën dhe u shpreh se njërëzit nuik e ndjekin atë se ka përmbajtje por vetëm për hiret e saj.

Mesa duket Luana vjollca e ka dëgjuar lëtë deklaratë dhe ka vendosur të reagojë.

Edhe pse nuk ka thënë asgjë drejtpërdrejt, moderatorja ka postuar një foto të verës së kaluar ku ajo shihet brenda në makinë, e veshur vetëm me një t-shirt.

Mbi bluzë shkruhet: “Më e kërkuara!”

Në një farë mënyrë, Luana ju përgjigj Mirës.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *