Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

I shtrirë në livadh, kokë më kokë me Kryemadhin/ Presidenti Meta uron ditën e të dashuruarve (Fotolajm)

Presidenti i vendit Ilir Meta ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm ta nisë më ëmbël se zakonisht, me një urim të veçantë për 14 Shkurtin, që njihet ndryshe dhe si dita e të dashuruarve.

Meta ka publikuar një foto të veçantë me bashkëshorten e ti,j kryetaren e LSI Monika Kryemadhi, ku të dy shfaqen mjaft të qeshur pranë një lëndine dhe në diçiturën e fotos presidenti uron më shumë dashuri për të gjithë shqiptarët.

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve”, ka shkruar Meta krahas fotos me Kryemadhin, e cila duket të jetë shkrepur gjatë vitit të kaluar në Prevallë, duke qenë se çifti presidencial zgjodhi që pushimet e verës ti kalonte mes bjeshkëve.

Meta dhe Kryemadhi janë prindër të tre fëmijëve, po duket se intesiteti me të cilin përballojnë angazhimet e tyre politike, bën që të mbajnë larg marrëdhënien e tyre në çift, përpara publikut.

Por mesa duket presidenti sot është treguar paksa zemërlëshuar, ndërsa Kryemadhi ende nuk e ka bërë një postim të të njëjtës natyrë.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *