Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Trágjike, humbet jetën në vendin e punës i riu shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë. Mësohet se një i ri nga Gllogjani i Deçanit ka humbur jetën në vendin e punës.

Lajmin e ka bërë me dije në Facebook kreu i kësaj komune, Bashkim Ramosaj. Ai shkruan se ka humbur jetën Erion Isufaj.

“Trònditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit, Erion Afrim Isufaj. Erioni humbi jetën trágjikisht në vendin e tij të punës. Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithëve për Erionin”, ka shkruar ai.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *