Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, zhduket i riu nga Dibra, 100 banorë nisin kërkimet për të

Një 18 vjeçar nga Dibra ka humbur kontaktet me familjen prej 3 ditësh. Ardian Pali ka dalë në bjeshkët e Korabit për të grumbulluar bimë medicionale dhe nuk është kthyer më pas. Bëhet fjalë për bjeshkët në pjesë maqedonase të kufitit.

Të gjithë fshatarët prej 3 ditësh janë në kërkim edhe diten e sotme janë angazhuar rreth 100 banorë për gjetjen e 18 vjeçarit, ndërsa dyshohet se në zonën ku ai ka humbur kontaktet ka shumë kafshë të egra.

”Pas një lajmi të gabuar nga vet familjarët për gjetjen e djalit të humbur Ardian Zabit Pali, vazhdojnë edhe sot kërkimet në dy anët e Korabit. Mbi 100 vëllezër nga fshatrat Fush Çidhën, Shumbat, Venisht, Dypjak e Radomirë janë angazhuar për ta gjetur.Familja Pali ju kërkon ndjesë për lajmin e gabuar dhe ju falenderon për cdo ndihmë që po jepni!”, thuhet në një njoftim në rrjetet sociale.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *