AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

I riu shqiptar mahnit jurinë e The Voice Kids në Gjermani (VIDEO)

Është duke u mbajtur gara e madhe e The Voice Kids në Gjermani, dhe së fundi, jurinë e kësaj gare e ka mahnitë zëri i Besim Karpuzit, që vjen nga Drenica e Kosovës.

Ai ka fituar zemart e jurisë në audicionet e fshehura, kurse vetë juria e ka vlerësuar talentin shqiptar një këngëtar të vërtetë, duke ia vlerësuar zërin, por edhe qëndrimin e tij.

Familja e Besimit ka qenë mjaft e emocionuar përgjatë gjithë performancës së djalit të tyre, po më në fund gjithçka u shpërblye.

Për më shumë mund ta ndiqni performancën e Besimit, i cili tashmë vazhdon garën në kompeticionin e rëndësishëm të muzikës në Gjermani.

(E.K/FAXWEB)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *