Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“I ra në kokë” për vajzën 13 vjet më të re, 41-vjeçari thyen masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” dhe vihet në ndjekje të saj

Është arrestuar në flagrancë një 41-vjeçar i cili ka qenë nën masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, pas konstatimit se ishte larguar nga vendi i qëndrimit.  Forcat policore bënë të mundur arrestimin e shtetasit me iniciale V.N., i cili nuk respektoi masën e sigurisë të vendosur nga gjykata.

Forcat blu bëjnë të ditur se 41-vjeçari dyshohet të ketë përndjekur një 28- vjeçare, duke i krijuar kësaj të fundit gjendej frike dhe pasigurie.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për hetim të mëtejshëm të ngjarjes.

(E.G/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *