AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

I ngordhi qeni për Krishtlindje, Mourinho nuk i mban lotët

Jose Mourinho njihet si trajner që komandon me dorë të hekurt, shpeshherë bëhet edhe arrogant, por edhe ai ka pikat e tij të dobëta. Para sfidave të “Boxing Day”, i intervistuar nga gazetari Jim Rosenthal, portugezi nuk i përmbajti lotët kur u pyet se si e kishte kaluar “Krishtlindjen”.

“Gëzuar Krishtlindjen Jose! Si ishte Dita juaj e Krishtlindjes? – e pyeti gazetari. Përgjigjen e Mourinhos askush nuk e priste. – Më ngordhi qeni dhe qeni im është familja ime. Pra, shumë e vështirë, por ne duhet të shohim përpara”.

Të paktën fundi i ndeshjes i solli gëzim luzitanit pasi Tottenhami fitoi 2-1 me Brightonit.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *