Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

I moshuari po e ndiqte me vrap, policia italiane kap shqiptarin me ‘presh në duar’: Ora, bizhuteri dhe para

Pasditen e djeshme, Policia italiane arrestoi një shqiptar 37 vjeç, me akuzat e grabitjes së rëndë, rezistenca dhe kërcënimet ndaj një zyrtari publik.

Agjentët, ndërkohë që udhëtonin përgjatë Aurelia-s, në Loano, dëgjuan britma njerëzish dhe vunëre një të moshuar që ndiqte një person tjetër të veshur mua tuta sportive, që sapo e kishte grabitur.

Policët ndoqën dhe kapen të riun. Në xhepin e pantallonave të tij oficerët gjetën disa bizhuteri, para dhe tre ora, të cilat sapo i kishte marrë nga shtëpia nga ku doli.

Përveç kësaj, shqiptarit iu gjetën në banesën e tij edhe disa bizhuteri të tjera dhe para të cilat nuk mund t’i justifikojë. Mallrat e vjedhura parashikohen të rikthehn te personat e marrë.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.