Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

I komentuar shpeshherë për jetën private, Ledri Vula bën publike lidhjen e tij të dashurisë

Një nga reperët më të suksesshëm në vend, Ledri Vula, është përfolur gjatë për jetën e tij private. Prej kohësh flitej për raportin e tij me vajzën bukuroshe, Sara Hoxha, por asnjë prej të dyve nuk kishte konfirmuar asgjë zyrtarisht. Pas kaq kohësh, me sa duket Ledri ka vendosur mos të fshihet më dhe ka publikuar foton e parë me partneren e tij. Reperi e ka shoqëruar këtë imazh me një zemër.

Kujtojmë se vetëm pak javë më parë, Ledri publikoi një prej projekteve muzikore të tij më të fundit, të titulluar ‘Trëndafil i zi’, i cili duket se është një dedikim dashurie për Sarën.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *