AktualitetBotaFlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

I duhet një person që të testojë hashashin, kompania ofron një rrogë prej 3000 dollarë në muaj

Ka tingëlluar mjaft e çuditshme oferta e një kompanie amerikane për një punë të pazakontë, megjithatë interesi nuk ka munguar.

Americanmarijuana.org është duke kërkuar një person, i cili kundrejt një rroge mesatare prej 3000 dollarësh në muaj të tymosë marijuana çdo ditë, dhe që të ketë një farë njohurie nga cilësia e kësaj droge të përshkruar si gjysëm të ligjshme.

Personat e punësuar, përveç pagesës së majme, do të përfitojnë falas edhe pajisje të ndryshme që përdoren për konsumin e hashashit. Si pjesë të punës ata do të kenë edhe testimin e prodhimeve të ndryshme të kanabisit, që nga vaji e deri te produkte të ngrënshme.

Ambasadorja amerikane Yuri Kim nis detyrën në Shqipëri. Me ardhjen e saj mendoni se do të ketë 'koka të prera' ndër politikanë dhe eksponentë të krimit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *