Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

I duhet një person që të testojë hashashin, kompania ofron një rrogë prej 3000 dollarë në muaj

Ka tingëlluar mjaft e çuditshme oferta e një kompanie amerikane për një punë të pazakontë, megjithatë interesi nuk ka munguar.

Americanmarijuana.org është duke kërkuar një person, i cili kundrejt një rroge mesatare prej 3000 dollarësh në muaj të tymosë marijuana çdo ditë, dhe që të ketë një farë njohurie nga cilësia e kësaj droge të përshkruar si gjysëm të ligjshme.

Personat e punësuar, përveç pagesës së majme, do të përfitojnë falas edhe pajisje të ndryshme që përdoren për konsumin e hashashit. Si pjesë të punës ata do të kenë edhe testimin e prodhimeve të ndryshme të kanabisit, që nga vaji e deri te produkte të ngrënshme.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *