AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

I dogjën makinën me benzinë, zbulohet kush është oficeri i Krimeve të Rënda në Shkodër

Personi që shihni në foto është Arbër Duli, oficeri i Krimeve të Rënda në Shkodër, të cilit mëngjesin e sotëm i kanë djegur makinën.

Ngjarja e ka ndodhur rreth orës 04.00 të mëngjesit në lagjen “Mahalla e Çakajve” në Shkodër, teksa mjeti ka qene i parkuar. Burime nga policia bëjnë të ditur se djedia mendohet të jetë e qëllimshme.

Mjeti tip Volsvagen Passat është djegur me benzinë sipas dyshimeve ndërsa është thyer edhe xhami para nga nxehtësia.

Mjeti eshte derguar ne policine e Shkodres dhe vijojne hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

Oficeri Arbër Duli punon prej disa vitesh në policinë e Shkodrës dhe se fundmi mban detyrën në sektorin e krimeve.

hkodër/Informacion paraprak

Më datë 12.09.2019, gjatë natës, në lagjen “Fahri Ramadani”, Shkodër është djegur pjesërisht mjeti tip Wolkswagen, në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç, banues në lagjen “Salo Halili”, i cili ka qenë i parkuar.

Vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorit/ve.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *