Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetSportTe FunditTe Gjitha

Hysaj protagonist në ndeshjen e Serise A, pasimi i tij i dhuron i Napolit fitoren

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj ka qenë protagonist në takimin e mbyllur të Serise A mes Cagliarit dhe Napoli.

Elseid Hysaj e nisi titullar këtë takim, por në krahun e majtë të mbrojtjes.

Ka mjaftuar një gol i Mertens që napolitanët të dalin triumfues. Mbrojtësi i kombëtares pason te Mertens brenda zonës, i cili shënon një gol shumë të bukur.

Të besuarit e Gatussos kanë marrë fitoren e tretë radhazi në këtë transfertë të vështirë.

 

R.G/FAXWEB.AL

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *